گالری ما

اطلاعات تماس

معمار:
هومن سرابی
کارفرما:
خانم کیوانی
مکان پروژه:
رشت، خ حشمت
نوع پروژه:
طراحی داخلی
استراتژی:
مینیمالیستی

طراحی داخلی رشت – طراحی داخلی مسکونی

طراحی مدرن و زیبای معماری داخلی منزل مسکونی نه تنها باعث افزایش ارزش مادی منزل می شود بلکه تا حد زیادی می تواند هزینه های داشتن خانه ای مدرن وزیبا را در دراز مدت کاهش دهد زیرا طراحی زیبا و مدرن معماری داخلی منزل با کاهش هزینه های طراحی دکوراسیون داخلی منزل رابطه ای مستقیم دارد.

امروزه افراد به طراحی قسمت های مختلف منزل خود اهمیت زیادی می دهند، طراحی داخلی مسکونی اگر به شیوه ای اصولی انجام شود می توانید شاهد زیباترین فضای داخلی در ساختمان منزل خود باشید.

اگر شما در زمینه دیزاین داخلی منزل مهارت کافی ندارید بهتر است کار طراحی داخلی منزل تان را به آرتیمان پارسین بسپارید تا طراحی داخلی مسکونی همه بخش های ساختمان شما به شیوه ای اصولی و کاربردی انجام شود.

طراحی داخلی یا بطور تخصصی تر معماری داخلی شامل هزاران نمونه از طراحی و ساخت دکوراسیون با رنگ و شکل های متنوع است که در عرصه های متفاوتی به اجرا رسیده، در این بخش قرار گرفته است. امروزه طراحی و دکوراسیون داخلی یکی از پرطرفدارترین و پرکاربردترین بخش های معماری داخلی به شمار می رود. این بخش نمونه های بسیار زیادی از پروژه های دکوراسیون داخلی را به شما معرفی کرد؛ تا بتوانید سلیقه انتخاب کار یا طراحی خود را بر اساس آنها پیش ببرید.

رنگ در طراحی داخلی مسکونی

رنگ یکی از مهم ترین جنبه های طراحی است که به فضا جلوه‌ی تازه ای می ‌ بخشد و باعث می‌ شود فضا زیباتر دیده شود. انتخاب رنگ های خاص برای فضاهای مختلف می تواند تاثیر زیادی بر جلوه‌ی آن خانه داشته باشد. به عنوان مثال اگر می خواهید خانه‌ی شما احساس صمیمیت و گرمی بیشتری در افراد ایجاد کند، باید از رنگ های گرم تر مانند کرمی، قهوه ای و نسکافه ای استفاده کنید در مقابل برای این که فضای شما رسمی تر به نظر برسد، می توانید از رنگ های سرد یا خنثی استفاده کنید. به عنوان مثال برای چنین فضاهایی بهتر است از رنگ های سفید، خاکستری یا آبی روشن استفاده کنید.

البته در طراحی ‌های مدرن بهتر است از قوانین روانشناسی بیشتر استفاده شود. به دلیل اینکه وجود رنگ‌ های خنثی باید به درستی در تزیینات ساختمان استفاده شوند. رنگ ها دنیای گسترده‌ ای دارند که هر کدام از آن ها می ‌تواند برای قسمت ‌های مختلفی از خانه مناسب باشد اما برای  انتخاب رنگ مکمل و مناسب برای هر فضا، نیاز به تخصص و تجربه طراحان دارید.

Call Now Button