گالری ما

اطلاعات تماس

طراحی نما رشت

نمای کلاسیک نمای زیبا و منحصر به فردی است که اگر به سبک‌های اشرافی و تجملاتی علاقه دارید، می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. احتمالا شنیده اید که سبک کلاسیک به بودجه خوبی احتیاج دارد و اگر دغدغه مالی دارید شاید نتوانید نمای کلاسیک را اجرا کنید، در این مقاله قصد داریم علاوه بر بررسی نمای کلاسیک راهی را به شما معرفی کنیم که بتوانید با کمترین هزینه نمای کلاسیک را در ساختمان خود اجرا کنید.

جزئیات و تزئینات پیچیده، ستون‌های بلند و استفاده از تقارن و بالا بردن ارزش مالی ساختمان همه بخشی از دلایلی هستند که سبب می‌شود نمای کلاسیک به محبوبیت فراوانی برسد و طرفداران زیادی پیدا کند. اگر می‌‎خواهید ساختمانی داشته باشید که هنگام فروش آن سود خوبی کرده باشید یا زمانی که افراد از بیرون به ساختمان شما نگاه می‌کنند، تصور ساکنانی با سطح فرهنگی بالا داشته باشند، نمای کلاسیک همان چیزی است که به دنبال آن هستید.

معماری کلاسیک به سبکی از ساختمان‌هایی اشاره دارد که در اصل توسط یونانیان و رومیان باستان ساخته شده است. به طور کلی معماری طراحی و معماری کلاسیک در گذشته تا به امروز رایج بوده که استفاده از سر ستون‌ها، مجسمه‌های سنگی و کتیبه‌ها را شامل می‌شده است. درواقع استفاده از این موارد جز سبک کلاسیک است که امروزه نیز کم و بیش از این نوع طراحی و ابزار استفاده می‌شود. لازم به ذکر است که این نوع طراحی تا حدی در ایران نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

معمار:
هومن سرابی
نوع پروژه:
طراحی نما
استراتژی:
کلاسیک
Call Now Button