گالری ما

اطلاعات تماس

معمار:
هومن سرابی
کارفرما:
مهندس آبتین
مکان پروژه:
رشت، گلسار
نوع پروژه:
طراحی داخلی مطب
استراتژی:
مینیمالیستی

طراحی داخلی مطب رشت

دکوراسیون داخلی مطب از اهمیت بسیاری برخوردار است زیرا نشان دهنده کیفیت کار پزشک و سلیقه او است به همین خاطر پزشکان و متخصصان به طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک خود اهمیت بسیار می دهند و سعی می کنند بهترین طراحی ها را برای آن برگزینند تا مراجعه به مطب برای هر بیماری خوشایند باشد.

دیزاین یک میز مناسب متناسب با عملکردهای بخش پذیرش یکی از مهم ترین نکاتیست که بایستی در طراحی دکوراسیون مطب پزشک بدان توجه کنید. اینکه فرد یا افرادی که در بخش پذیرش حضور دارند (اعم از منشی، مسئول پرونده ها و بایگانی و دیگر افراد) چه وظایفی دارند، مکان نشستن آنان در بدو ورود است و یا انتهای سالن و چه ارتباطی بین آنان با مراجعه کنندگان و اتاق پزشکان وجود دارد، تعیین کننده نوع، ابعاد و مکان دکور بخش پذیرش است.

بی توجهی به دکور این بخش از مطب و عدم محاسبه دقیق هر یک از موارد مرتبط با منشی پزشک، می تواند به راحتی موجب ایجاد مشکلات متعددی فیمابین مراجعان و منشی و همچنین مراجعان با پزشک شود.

هر بیمار یا مراجعه کننده ای با ورود به مطب در وهله اول با نوع دکوراسیون مطب مواجه می شود و هر چه قدر که این طراحی و اجرا اصولی تر و جذاب تر باشد موجب ایجاد آرامش در فضا می شود؛ مطب پزشکی و یا زیبایی از جمله مکان هایی است که باید برای آن یک طراحی مدرن و زیبا در نظر گرفت تا افراد خسته و کلافه نشوند.

به همین دلیل است که توجه به نوع فعالیتی که در آن مطب و یا کلینیک درمانی انجام میشود بسیار حائز اهمیت است و باید با توجه به این مسئله معماری داخلی پیش برود ، علاوه بر این موضوع که پایه و اصول معماری دکوراسیون داخلی مطب را شکل می دهد ، زیبایی و جذابیتی که توام با آرامش برای مراجعین باشد هم دارای اهمیت بسیار بالایی میباشد .

گروه معماری آرتیمان پارسین بیش از 1 دهه است که فعالیت حرفه ای خود را شروع کرده است توانسته است با کلینیک های برجسته و پزشکان صاحب نامی بابت پروژه های طراحی مطب رادیولوژی ، طراحی مطب دندان پزشکی در تهران ، طراحی مطب زیبایی ، و … در سطح کشور برای طراحی داخلی فضاهای مطب آنها همکاری کند و فضایی لوکس و در خور آنها را طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی نماید .

جهت طراحی داخلی و اجرای دکوراسیون لوکس مطب خود با آرتیمان پارسین در تماس باشید .

Call Now Button